Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.10.2018, 13:36

Меню сайту
Категорії розділу
Оглядові статті

Каталог статей

Головна » Статті » Оглядові статті

У світі іншомовного спілкування

В сучасному динамічному світі послуговуватися тільки рідною мовою не є достатнім. Контакти, навчання, подорожі, безліч цікавої інформації стають доступними, коли розширюєш свої горизонти і вивчаєш мови.

На курсах інтенсивного навчання іноземних мов Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара професійні педагоги вже тридцять років навчають слухачів англійської, німецької, французької та іншим популярним світовим мовам. Тисячі наших випускників вдячно згадують час, проведений на курсах в атмосфері дружнього спілкування і пізнання як незабутній та цікавий. Напевно, не один міг би підписатися під словами студента ДНУ Романа Спіцина: «Говорити англійською і розуміти носіїв мови – це круто!» Це дійсно круто, адже група, у якій займається Роман та його друзі й одногрупники Настя Москвич, Олександр Щеголь, Олександр Лубенський, Аня Велігіна та інші, серйозно і ретельно готується до міжнародних сертифікаційних іспитів Кембриджського університету за програмою РЕТ (викладач Л.В. Фоміна).

Здавати екзамени такого рівня – це не тільки престижно, але й дуже корисно! Слухачі курсів, які пройшли хоча б рік підготовки за спеціальною програмою, орієнтованою на складання міжнародних іспитів з англійської (а таких біля 40%), відчувають себе впевнено і перед екзаменами в магістратуру. Як свідчить студент 4 курсу ДНУ Олександр Лубенський: «Після першого року навчання на курсах, я готовий впевнено здавати екзамен у магістратуру з англійської, тому що підготовка до РЕТ систематизує мої знання з англійської граматики, а також дозволяє практикуватися на просунутому рівні у говорінні, письмі, читанні та слуханні».

Популярним в світі є також екзамен FCE, що потребує ще більш високого рівня підготовки. За програмою цього іспиту зараз на курсах займається біля 30 слухачів, які вважають, що такий курс навчання допоможе їм використовувати англійську мову в особистому та діловому спілкуванні, писати ділові листи, вести переговори з міжнародними партнерами, впевнено почуватися у будь-яких життєвих ситуаціях, де у пригоді стане іноземна мова. На сучасному ринку праці такі вміння роблять людину конкурентоспроможною.

Ще на початку навчального року курси іноземних мов ДНУ у співдружності з наукової бібліотекою університету, британським видавництвом Express Publishing та Британською Радою в Україні провели ряд заходів для слухачів курсів, студентів та викладачів Дніпропетровського національного університету з метою ознайомлення з сучасними підходами до визначення рівня володіння іноземною мовою, екзаменаційними форматами, що мають міжнародний статус та матеріалами підготовки до таких іспитів. Нашими гостями, що проводили спеціальні семінари-тренінги, були – Олена Хорош (м.Київ), представник методичної служби Express Publishing та представник Екзаменаційного синдикату Кембриджського університету Девід Уоткінс (Великобританія). Проведені презентації мали настільки позитивний резонанс, що на методичній раді курсів було визначено зробити такі події регулярними.

У наступному навчальному році наших слухачів чекають презентації широко відомих у світі, але ще не дуже популярних в Україні, хоча не менш престижних Pearson Exams, нові бонусні програми курсів з британського та американського країнознавства, вже традиційні та популярні серед наших слухачів експрес-курси з теорії та практики перекладу та методики викладання англійської мови.

Запрошуємо приєднатися до захоплюючого світу іншомовного спілкування, незабутніх вражень та нових друзів!

Директор курсів Л.С.Кошова

Категорія: Оглядові статті | Додав: dnulang (08.08.2011) | Автор: Кошова Любов Сергіївна
Переглядів: 1741
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші партнери
  • Центр иностранной литературы
  • Образование и отдых за рубежом
  • Learners´ Book Company

  • Copyright DnuLang © 2018