Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 18.10.2018, 13:36

Меню сайту
Категорії розділу
Оглядові статті

Каталог статей

Головна » Статті » Оглядові статті

Відкрий для себе світ
Відкрий для себе світ – багатомовний та різноманітний. Не обмежуй себе знанням тільки рідної мови, адже при цьому стількі інформації є закритой для тебе, без стільких вражень залишається твоя душа, без стільких нових відносин, любові та дружбі залишається твоє серце. Світ  розмовляє, плачє, сміється, робить відкриття, але ти залишаешься глухий та німий. Гарячково риїшься у словнику, щоб перекласти пів-сторінки необхідного тексту, ніяково посміхаєшься, коли до тебе звертаються англійською, шукаешь перекладача, щоб поспілкуватися з симпатичною дівчиною з Дрездена.

Ти молодий і все життя є відкритім перед тобою, ти ще побачишь зміну караулу біля Букінгемського палацу, постоїшь перед безсмертними картинами Ренуара та Моне у паризькому музеї Орсе, відчуєш духмяний запах свіжоспечених берлінських пляцок...

Можливо ділові та дружні зв’язки потягнуть тебе до бізнес-столиць світу – до Нью-Йорку або Лондону, Токіо або Мадриду. Мабуть ти вчитимешься у студентській столиці Німеччини –Мюнхені. Чи ти є готовий до цього?

Зроби перший крок – почни вчити іноземну мову. На курсах інтенсивного навчання іноземних мов Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара професійні педагоги вже тридцять років навчають слухачів англійської, німецької, французької та іншим популярним світовим мовам.

Тисячи слухачів, що вчилися на курсах, відкрили для себе дивовижний світ іншого мовлення, іншої культури, інших звичаїв. За свої понад тридцять років існування курси мають свої усталені традиції залучення слухачів до різноманітних крос-культурних проектів, зокрема святкування Різдва Христового 25 грудня або Геллоуїну, що підживлює інтерес слухачів до культури країн, мову яких вони вивчать.

Знання іншої мови – це як крила: долаєш кордони, залишаєш позаду перешкоди, набуваєш нових друзів. Незрівнянно зростають твої можливості у виборі шляху твого життєвого успіху. Курси розширюють твої горизонти пропонуючи не тільки практичні заняття з іноземної мови, а й декілька бонусних програм. Тобі стануть у пригоді лекції з методики викладання англійської мови та практики перекладу , практичні заняття з країнознавства та лінгвокраїнознавства.

Слухачів курсів, що добре володіють мовою та бажають удосконалення й  підтвердження своїх знань на міжнародному рівні, мають можливість опановувати курс навчання у спеціальних групах підготовки до  міжнародних сертифікатних іспитів з англійської мови  (FCE, PET for adults, Teacher’s certificate) та німецької мови (DAAD).  А 250 –годинная програма Business English  допоможе молодій людині використовувати англійську мову  в діловому спілкуванні, писати ділові листи, вести переговори з міжнародними партнерами.  На ринку трудових відносин цінність такого працівника зростає в кілька разів.

Записавшись на курси, ти потрапиш до фахових та високопрофесійних педагогів, які знаходяться у постійному процесі вдосконалення своєї майстерності. Вони зроблять твоє навчання легкім та цікавим, вони допоможуть тобі просуватися швидко та ефективно, вони приведуть тебе до відкриття світу. Вчи іноземну мову, пізнавай нове, будь серед тих, хто відкриває світ


Методист-викладач курсів Яркова О.І.

Категорія: Оглядові статті | Додав: dnulang (17.08.2011)
Переглядів: 1641
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші партнери
  • Центр иностранной литературы
  • Образование и отдых за рубежом
  • Learners´ Book Company

  • Copyright DnuLang © 2018