Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 24.08.2019, 22:00

Меню сайту

Про курси

 
Курси інтенсивного навчання іноземних мов
Дніпропетровського національного університету (ДНУ)
ім. Олеся Гончара
є найстаршими в регіоні. Вони існують з 1978 року і за цей час накопичили великий досвід у навчанні іноземних мов. Понад 10 тис. наших випускників поліпшили свої професійні перспективи, використовуючи іноземну мову, та успішно працюють в Україні та за кордоном.
 
Викладання на курсах проводиться спеціалістами університету, у тому числі кандидатами та докторами наук, викладачами провідних кафедр іноземних мов ДНУ. У нас вивчаються як західноєвропейські мови -- англійська, німецька, французька, іспанська, італійська, так і східні мови -- китайська та японськаНавчання проходить за довгостроковими програмами у 250/500 годин практичних занять та короткостроковими програмами у 80-160 годин.   На курса відкрито програми підготовки до іспитів з англійської мови у магістратуру ДНУ, до складання іспитів за форматом ЗНО з англійської  мови.
  
Групи з вивчення найбільш популярної англійської мови формуються від початкового рівня (beginner) до рівня досконалості (advanced). Слухачі 250-годинної програми також мають можливість відвідувати додаткові заняття з відео-курсу "British Study". Додаткові експрес-курси етодика викладання іноземних мов" та еорія і практика перекладу" пропонуються для слухачів 500-годинної програми. Традиційним на курсах є святкування Різдва 25 грудня та інших свят і традицій країн, мова яких вивчається.
 
З 2010 року на курсах проводиться цілеспрямована підготовка до складання міжнародних сертифікатних іспитів з англійської мови (Pearson Tests of English General) та німецької мови (DAAD); регулярно проводяться презентації для слухачів та навчально-методичні семінари для викладачів щодо особливостей підготовки та складання даних іспитів.
 
Навчання на курсах дає можливість опанувати іноземну мову на високому рівні з метою її подальшого використання у своїй професійній діяльності. По закінченні 500-годинної програми курсів та складання іспиту слухачам видається сертифікат за підписом ректора ДНУ ім. Олеся Гончара. 
 
пр. К. Маркса, 35 (5 корпус ДНУ)
тел.     (056) 745-35-65
моб.     067 107 88 23
 
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші партнери
  • Центр иностранной литературы
  • Образование и отдых за рубежом
  • Learners´ Book Company

  • Copyright DnuLang © 2019